OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Mačky / Queens

mačky... je nás päť

1. Viky - ja som bola prvá. Nemám síce preukaz pôvodu, ale som miestna jednička. Majú ma od šiestich tyždňov a vychádzame spolu veľmi dobre. Teda ja a dvojnohí. Tvrdia že sú moji páni , ale viete ako to chodí .... 

 

2. Lilo -  Ja som podľa farby  dostala meno Lilo. Som britská lilavá . Mám preukaz pôvodu .  Povahou som trochu plachejšia, takže návštevy veľmi nemusím. Vtedy  dám radšej prednosť súkromiu niekde v ústraní. 

3. Stich - meno mi samozrejme dala Alex ako aj všetkým ostatným štvornohým v tomto dome. Kedže moja sestra dostala meno Lilo mne sa ušlo Stich. Som čistokrvná britka a mám na to aj papier. 

 

4. Riška - Ja som prišla ako štvrtá. Priniesli ma  ukázať s viacerími súrodencami do tejto rodinky.  Keď ma Alex uvidela povedala : ,,Rišku si nechajme " a ja som súhlasila.  Že nie som britka tak to nech Vás netrápi.    Aspoň táto stránka nie je taka fádna lilavo-modrá  .  Ozaj : ,,chcete vidieť ksicht?"   Kliknite na prvú z mojich fotiek.

5. Marion - Ja som prišla posledná.  Absolvovala  som niekoľko veterinárnich zákrokov ,  odčervenie , začipovanie, krvné testy na FIV a Felv  zaočkovanie na Felv a všetky ostatné možné choroby.  Sľúbili mi však,   že teraz budem mať dlhý čas od veterinára pokoj.  Som dospelá uchovnená britská modrá. Moji domáci tvrdia že som na veeeeeľľľľmiiiii dlhý čas posledným dospelým štvornohým prírastkom  do rodiny.